شرکت ایران ترانسفو


*شرکت ایران ترانسفو
يیرو موافقتنامه امضا شده در سال 1340 توسط شرکت برق منطقه اي تهران و شرکت زيمنس ، در سال 1345 شرکت ايران ترانسفو (سهامي خاص) با مشارکت شرکت سهامي برق منطقه اي تهران و شرکت زيمنس آلمان و بانک توسعه صنعت و معدن ايران تشکيل شد و مقدمات ساخت کارخانه در زميني به مساحت 000 , 54 متر مربع واقع در شهر ري ابتداي جاده قم فراهم گرديد. در سال 1354 طبق قانون گسترش مالکيت واحدهاي توليدي از سهامي خاص به سهامي عام تبديل شد. در ادامه با توجه به قانون عدم تمرکز صنايع در تهران، شهرستان زنجان به عنوان محل اجراي طرح توسعه کارخانجات ترانسفورماتورسازي انتخاب گرديد.ماموریت این شرکت مشارکت در تامین انرژی الکتریکی پایدار با تکیه بر تولید انواع ترانسفورماتور و چشم انداز پیش بینی شده برای آن رسیدن به جایگاه 10 شرکت برتر دنیا در صنعت ترانسفورماتور می باشد این شرکت مشتری مداری، بهبود مستمر، تعهد و وفاداری سازمانی، شایسته سالاری و رعایت نظم و انضباط را به عنوان ارزش برای خود تعیین نموده است. در سال 1388 این شرکت به حفظ روند رو به رشد توليد و فروش و افزايش سودآوري خود ادامه داده و با درخشش در بازار بورس به عنوان یکی از 6 شركت برتر بورس انتخاب گردید. همچنین به عنوان صادر كننده نمونه و یکی از صد شركت برتر انتخاب گردید. برگزيده شدن به عنوان 10 شركت پيشرو از بين 300 شركت از جمله موفقيت هاي مهم شركت در سال 1388 بود.

*انتخاب سیستمها
این مجموعه با هدف بهینه سازی فرایندهای مدیریتی و عملیاتی خود و تسهیل ارتباطات میان دفاتر تهران و زنجان اقدام به شناسایی و بررسی سیستم های مختلف اتوماسیون اداری و در نهایت انتخاب سیستم اتوماسیون اداری پیوست را بعنوان ابزار مناسب مکانیزاسیون اداری نمود. پروژه استقرار اتوماسیون با توجه گستردگی جغرافیایی و نیز حجم کاربران درگیر یکی از بزرگترین پروژه های استقرار پیوست در سطح شرکت های تولیدی و صنعتی بوده و با توجه به اجرای یکپارچه سیستم روی ترکیبی از شبکه های محلی و VPN در نوع خود منحصر بفرد می باشد.
 

*روند استقرار و پیاده سازی 
برای راه اندازی سیستم های اتوماسیون اداری در این شرکت برنامه کاملی چیده شد. یک تیم حرفه ای برای نصب و راه اندازی و استقرار سیستمها  و تیمی هم از مدیران دو شرکت به عنوان کمیته نظارت و راهبری انتخاب شدند. در ابتدا سیستم اتوماسیون اداری در دفتر تهران به صورت موقت نصب و راه اندازی شد و آزمون های تست سرعت، نفوذپذیری و حجم بالای اطلاعات بر روی آن بعمل آمد و پس از تائید ، توسط تیم نصب و راه اندازی در کارخانجات زنجان به صورت یکپارچه با تهران راه اندازی گردید. با توجه به حساسیت کاربران و مدیران برنامه استقرار به مدت دو ماه برای تثبیت سیستمها در زنجان تدارک دیده شد تا سیستمهای به صورت مرحله به مرحله راه اندازی و تحویل گردند و در همین مدت هم کمیته راهبری در جلسات هفتگی با سیستم های ویدئو کنفرانس از تهران و زنجان با هم در ارتباط بوده و مسائل مطرح شده را بررسی و راهکارهای لازم را ارائه می دادند. پس از دو ماه کار استقرار و پیاده سازی به پایان رسید . البته با توجه به استقبال کاربران و مدیران از سیستمهای اتوماسیون اداری پیوست و موفق بودن طرح ، تعداد کاربران همزمان پیش بینی شده پاسخگوی نیاز شرکت ایران ترانسفو نبود که با هماهنگی واحد فروش گروه نرم افزاری پیوست و واحد انفورماتیک شرکت ایران ترانسفو ، قراردادها در راستای تامین نیاز کامل شرکت اصلاح و مشکل برطرف شد.

*بهبودهای اصلی ناشی از استقرار سیستمها
با توجه به توزیع تیم مدیریتی شرکت ایران ترانسفو در تهران و زنجان، داشتن ابزار حرفه ای اتوماسیون اداری مزایای زیر را در پی داشت:
1-        اتصال مدیران و کاربران زنجان و تهران و امکان نظارت بر عملکرد نیروهای تحت کنترل هر واحد بدون در نظر گرفتن بعد مسافت
2-        گردش خودکار نامه ها و استفاده از انواع ابزارهای انجام عملیات خودکار برای کارتابل
3-        استفاده از سیستم مطمئن و پایدار مطابق با استانداردهای ایزو
4-        مدیریت متمرکز اطلاعاتی و سرویس های نگهداری اطلاعات
5-        اتصال به شرکتهای تابعه برای گردش خودکار نامه ها
6-        سرعت بالای گردش نامه ها و کارها و بهره وری بالای سازمان

دیدگاه این سازمان
بدينوسيله ضمن ابراز رضايت از استقرار موفقيت آميز و پشتيباني مناسب سيستم اتوماسيون اداري پيوست در تهران و كارخانجات زنجان شركت ايران ترانسفو در دو سال گذشته از زحمات بي شائبه جنابعالي و ساير مديران و كارشناسان محترم گروه نرم افزاري پيوست قدرداني نموده و براي شما آرزوي موفقيت دارد.دیدگاه شرکت ایران ترانسفو

*سایت اینترنتی خریدار 
www.iran-transfo.com