اتوماسیون اداری

اتوماسیون اداری < گروه محصولات اداری
در کارتابل تحت وب نیز امکان خاتمه ورودیهای کارتابل جاری و در دست اقدام مشابه با کارتابل تحت ویندوز وجود دارد. بدین صورت که به منظور خاتمه هریک از ورودی های کارتابل، می توانید با انتخاب ورودی، فرمان "خاتمه" را از نوار منوی موجود انتخاب نموده و مشابه با فرم "اقدام" موجود در کارتابل تحت ویندوز، فیلد "شرح اقدامات" را مقداردهی کنید. در صورت تمایل پوشه بایگانی را انتخاب کرده و با قرار دادن گزینه "حذف از کارتابل"، اقدام به حذف از کارتابل ورودی پس از خاتمه نمایید.
 
 
به منظور فعالسازی امکان مذکور،  می بایست با دسترسی مدیر سیستم در فرم "تنظیمات" از  بخش "ثبت" از پانل "مدیریت" دبیرخانه، مقدار گزینه "حداکثر حجم پیوست های الحاقی نامه KB:" را بر روی حداکثر مقدار مورد نظر قرار دهید.  بدین ترتیب چنانچه در فرم ایجاد و اصلاح نامه در محیط کارتابل و دبیرخانه تحت وب، مجموع حجم فایلهای ضمیمه انتخاب شده، بیش از مقدار تعیین شده باشد، با پیغام "مجموع حجم فایل ها بیشتر از حداکثر حجم قابل قبول برای "مقدار مورد نظر" است" مواجه می شوید 
در کارتابل تحت وب تعیین زبان عبارت نمایش داده شده بر روی کنترل "اطلاعات اقدام کننده" در طراحی فرم اداری امکانپذیر می باشد. فعالسازی امکان مذکور به این صورت می باشد که  در صفحه طراحی فرم اداری، با انتخاب کنترل "اطلاعات اقدام کننده"، می بایست از لیست خاصیتهای کنترل، گزینه "زبان" را انتخاب و مقادیر "Persian" و یا "English" را انتخاب نمود. تعیین مقدار بر روی گزینه "English"، بر روی نوع اطلاعات "نام و نام خانوادگی"، "پست"، "واحد سازمانی" و "تاریخ" اعمال شده و در مورد تاریخ، تاریخ را به صورت میلادی نمایش می دهد. با فعالسازی امکان فوق بر روی کنترل "اطلاعات اقدام کننده"، هنگام ایجاد فرم توسط کاربر انگلیسی زبان، نوع اطلاعات مذکور، بر روی کنترل به صورت لاتین نمایش می یابد.
در کارتابل تحت وب این وجود دارد که بتوان کیفیت تصویر نامه پس از تصویرسازی را بهینه سازی کرد. بدین منظور می بایست با دسترسی مدیر در فرم تعریف انواع قالب نامه در کارتابل از منوی مدیریت، قالب متن مورد نظر را انتخاب کنید و مقدار گزینه "کیفیت" را بر روی "Medium ((150 * 150 dpi" قرار دهید. 
بدین ترتیب هنگام تصویرسازی نامه کیفیت تصویر نامه بهبود خواهد یافت.
در سیستم اتوماسیون اداری پیوست این امکان وجود دارد که مدیر اتوماسیون اداری بتواند متن خوشامدگویی به کاربران را در صفحه ی پس از ورود کاربران به برنامه تحت ویندوز، تغییر دهد. بدین منظور کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:
1- در اتوماسیون اداری وارد منوی "مدیریت " شده و بر روی گزینه  " تنظیمات سازمان" کلیک کنید.
2- عبارت مورد نظر را در جعبه متنی " متن خوشامدگویی به اتوماسیون اداری " درج کنید.
3- برای ذخیره تغییرات بر روی دکمه " تایید " کلیک کنید.
بدین طریق کاربران با هر بار ورود به سیستم پیغام خوشامدگویی را مشاهده خواهند کرد.
 
موارد 1 تا 5 از 126 مورد
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|