گروه شرکتهای هماهنگ


گروه شرکت هاي «هماهنگ» ،يکي از با سابقه ترين مجموعه هاي فعال در بازار سخت افزار و IT ايران به شمار مي آيد.مجموعه اي که با بهره گيري از تجربه اي طولاني همراه با دانش فني مناسب و همکاراني متخصص و متعهد،همواره کوشيده است بستري مناسب براي رشد و ارتقا سطح فني و تکنولوژي کاربران ايراني فراهم سازد. اين شرکت از سال 1375 فعاليت خود را آغاز نموده و به تدريج با توسعه دامنه فعاليت و تآسيس ساير شرکتهاي زير مجموعه خود به فعاليت حرفه اي در زمينه انتخاب کالاهاي با کيفيت ( با درک نياز بازار)، واردات و توزيع کالاهاي اساسي رايانه اي از قبيل هارد ديسک ( HDD)،پردازنده (CPU)،حافظه اصلي و جانبي (RAM & FLASH MEMORY)، کارت گرافيک (VGA)، مادربرد (MAIN BORD)، متعلقات (PERIPHERAL)، چاپگر و اسکنر (PRINTER & SCANNER)، نمايشگر (LCD) و تجهزات شبکه و SERVER و ساير تجهيزات رايانه اي متمرکز نموده است و از سال گذشته نيز، پس از تعيين خط مشي استراتژيک و اهداف بلندمدت و يکپارچه مجموعه، با عنوان گروه شرکت هاي هماهنگ خود را بار ديگر در بازار سخت افزار ايران معرفي نمود.

 

انتخاب سیستمها:
گروه شرکت های هماهنگ طي بررسي کارشناسي محصولات موجود در سال 1389، قراردادي را با گروه نرم افزاري پيوست منعقد و طي آن قرار بر اين شد که عمليات بخشهاي مختتلف حسابداري، کنترل نقدينگي، سیستم بازرگانی، سیستم انبار، سيستم حقوق و دستمزد، سیستم اتوماسیون اداری  را با استفاده از نرم افزارهای پيوست مکانيزه نمايد. اين پروژه به طور موفقيت آميزي در سازمان اجراء شده و خشنودی کامل مديران و کارشناسان سازمان را فراهم آورده است.
 

روند استقرار و پیاده سازی:
تیم استقرار سیستمها از واحد پشتیبانی پیوست در محل سازمان برای پیاده سازی سیستمهای مالی و اتوماسیون اداری مستقر شدند و با تحلیل شرایط جاری سازمان و وضعیت نسبی مطلوب، عملیات تطبیق نیازهای سازمان با امکانات برنامه ها را انجام دادند. با توجه به عدم تطبیق بخشی از روالهای مورد نطر سازمان به ویژه در بخش بازرگانی و انبار طرح سفارشی سازی نرم افزارهای بازرگانی و انبار نیز به طور موفق اجرا شد و با پایان یافتن فرآیند استقرار، سیستمها به طور کامل تحویل سازمان شد. 
 

بهبودهای اصلی ناشی از استقرار سیستمها:
1- یکپارچگی نرم افزارها 
با پیاده سازی سیستم های یکپارچه، گردش اطلاعاتی بین بخشهای مختلف شرکت انجام می شود . این امر سرعت بسیار بیشتر انجام کار ، دقت بالا در انتقال اطلاعات و حذف زمان ورود اطلاعات مجدد و افزایش بهره وری در سازمان را در برداشت.
2- سفارشی سازی نرم افزارها
با توجه به تنوع بسیار زیاد اقلام کالا و انبارهای متعدد و نیز روال خاص فروش شرکت، این بخشها به طور کامل در سیستم سفارشی سازی شد به گونه اییکه اکنون کاربران پر تعداد بخشهای مختلف سازمان، وفق روالهای از پیش تعریف شده عملیات مالی و بازرگانی خود را انجام می دهند.
 
 

دیدگاه این سازمان :
احتراماٌ، بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را نسبت به استقرار و عملیاتی شدن سیستم سازمان الکترونیک (مالی- اتوماسیون) پیوست در این شرکت اعلام داشته و ضمن آرزوی موفقیت روز افزون برای گروه نرم افزاری پیوست، خواهشمند است مراتب قدردانی و تشکر این شرکت به نحو مقتضی به اطلاع همکاران محترم رسانده شود... متن تقدیر نامه سازمان
 

سایت اینترنتی خریدار:
www.hamahangit.com