خریداران ما

"بالاتر از خدمت رسانی به خریداران و کسب رضایت ایشان، شانی برای پیوست وجود ندارد"

 

گستره بزرگ خريداران پيوست از فروشگاهها و شرکتهاي کوچک تا شرکتهای بزرگ و سازمانهاي دولتي افتخار ماست و اين مهم در سايه پوشش فراگير نيازهاي نرم افزار سازماني و انعطاف و اندازه پذيري محصولات پيوست محقق شده است. امکان تطبیق بسیار خوب نرم افزارها با نیازمندیهای خریدار و سفارشی سازی محصولات نیز در جلب نظر و رضایت خریداران موثر بوده است. گروه نرم افزاری پیوست افتخار خدمت به بيش از 4500 سازمان و شرکت دولتي و خصوصی در زمینه های گوناگون فعالیت را در طول بيش از يک دهه فعاليت مستمر داشته است، که این خود ترجمان گویایی از رعایت اصل مشتری مداری و تضمین کیفیت محصولات وخدمات در نزد این گروه می باشد. طیف انبوه خریداران پیوست شامل سازمانها و شرکتهای دولتی تا شرکتهای خصوصی در حوزه های بازرگانی، خدمات، پیمانکاری و تولیدی می باشد.
 

 

موارد 1 تا 3 از 17 مورد
 |<  < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  >  >| 

مجلس شوراي اسلامي


بر اساس اصل 58 قانون اساسی اعمال قوه مقننه تنها از طریق مجلس شورای اسلامی است که اعضای آن را نمایندگان منتخب مردم تشکیل می دهند. مهم ترین وظیفه مجلس شورای اسلامی قانونگذاری است و بر این اساس مجلس حق ندارد این وظیفه را به کسی یا گروهی و یا مرجع دیگری واگذار نماید مگر در موارد خاص که از طرف مجلس بر عهده کمیسیون های داخلی خود و یا دولت طبق اصل 85 واگذار می شود. وظیفه دیگری که بر عهده مجلس گذاشته شده است ، رسیدگی و پیگیری شکایات که از طرز کار مجلس و یا دیگر قوای کشور صورت میگیرد ، مجلس موظف است ضمن رسیدگی به این شکایات در اسرع وقت نتیجه را اعلام کند و در صورتی که از طرز کار مجلس شکایتی شده باشد ، باید پاسخ کافی بدان بدهد . و نیز چنانچه شکایت مربوط به عموم باشد باید به اطلاع عام برسد

ديوان محاسبات كشور


دیوان محاسبات کشور نهادی دولتي است كه در امور مالي و اداري مستقل مي باشد و زيرنظر مجلس شوراي اسلامي بعنوان بازوي نظارتي عمل مي نمايد . اين ديوان به كليه حسابهاي وزارتخانه، مؤسسات، شركتهاي دولتي و ساير دستگاههائي كه به نحوي از انحاء از بودجه كل كشور استفاده مي‌كنند به ترتيبي كه قانون مقرر مي‌دارد رسيدگي يا حسابرسي مي‌نمايد كه هيچ هزينه‌اي از اعتبارات مصوب تجاوز نكرده و هر وجهي در محل خود به مصرف رسيده باشد. ديوان محاسبات حسابها و اسناد و مدارك مربوطه را برابر قانون جمع‌آوري و گزارش تفريغ بودجه هر سال را به انضمام نظارت خود به مجلس شوراي اسلامي تسليم مي‌نمايد.

شرکت آسان موتور


شرکت آسان موتور با تامین سهم عمده ای از نیاز خودروهای وارداتی در کشور و با ارائه خدمات گسترده و روبه رشد که از آن جمله می توان به ارائه خدمات شماره گذاری در محل دفتر مرکزی تهران اشاره نمود، مطابق با استانداردهای کمپانی هیوندای موتورکره و استانداردهای تایید شده بین المللی، بعنوان یکی از عمده واردکنندگان خودرو و ارائه خدمات خودرو در سطح کشور فعالیت می نماید. در سال 1385 و در پی شروع مجدد واردات خودرو به کشور، اقدامات لازم جهت کسب مجوز واردات پنج مدل آزرا، سوناتا، توسان، سانتافه و کوپه صورت پذیرفت و به تبع آن در سال هشتاد و هشت جدیدترین خودروهای کمپانی هیوندای مطابق با استانداردهای اروپایی از جمله خودروهای جنسیس، ix55 و i30 نیز به انواع مدلهای این شرکت اضافه گردید.