آموزش الکترونیک

  بی تردید عنصر آموزش یکی از مولفه های بسیار موثر در استقرار موفق سیستم در سازمان های خریدار و زمینه ساز بهره برداری بهینه از قابلیت های هر نرم افزار خصوصا در کلاس پیوست می باشد. به همین منظور سازماندهی و هدف گذاری برای واحد آموزش پیوست از سال ها قبل پایه ریزی گردید که همگام با رشد فزاینده جامعه خریداران و تولید طیف گسترده ای از محصولات جدید، ضرورت بهره گیری از فناوری پیشرفته و روش های نوین آموزش اهمیت بالایی یافته و واحد آموزش را بر آن داشته که با بازنگری و باز تولید محتوای آموزشی در بستر ارتباطات الکترونیک بصورت سامانه آموزش مجازی، نسبت به ارایه آموزش های موثر و بهینه اقدام نماید . با در نظر داشتن سطح بندی کاربری و راهبری سیستم های نرم افزاری پیوست و نیز لحاظ میزان آشنایی ودانش کاربران و راهبران، دوره های آموزشی بامحتوای متناسب تهیه و تدوین گردیده است. استفاده از رسانه های دیداری و شنیداری همراه با جلوه های تصویری برای طیف گسترده ای از مخاطبین از جذابیت های خاصی برخوردار بوده و در کنار آن برگزاری دوره های برخط و زنده برای کلاس ها بصورت مجازی و نیزکلاس های حضوری از دیگر برنامه های توسعه آموزش در پیوست می باشد.
 

شیوه های مختلف آموزش

  دوره های مجازی برخط (آنلاین)
  • برگزاری کلاس های آموزشی بصورت موضوعی و نیز در قالب پرسش و پاسخ (دو هفتگی)
  • برگزاری دوره های آموزش جامع سیستم های پیوست (مالی، منابع انسانی و اداری)
  دوره های حضوری
  • برگزاری آموزش حضوری با تم موضوعی و پرسش و پاسخ
  • برگزاری دوره های آموزش فشرده سیستم های پیوست(مالی، منابع انسانی و اداری)
  دوره های مجازی غیر برخط (آفلاین)
  • برگزاری دوره های جامع آموزش سیستم های پیوست بصورت غیر برخط و چندرسانه ای با استفاده از امکانات متنوع برای ارایه مفاهیم همچون آموزش های چند رسانه ای گزینشی و یکپارچه ، خلاصه سازی و طرح نکات برجسته و مهم ، همراه با ابزار های خود ارزیابی و سنجش در سرور LMS فراهم و بصورت سیستماتیک و همگام با تغییرات و تحولات نرم افزار ها به روز رسانی می گردد
  کتابخانه ی آموزش
  • شامل کتاب های و مقالات الکترونیک مرتبط باحوزه کاربردی نرمافزاربا طبقه بندی های عمومی، محصول، فنی و مهارت های سازمانی
shadows.jpg

 

gray.png آموزش هنگام استقرار
 آموزش های کاربری و راهبری سیستم های پیوست به مثابه بخش مهم از فرایند استقرار سیستم و از پی فروش برنامه ریزی و ارایه می گردد. کارشناسان مجرب پشتیبانی به موازات تحقق و پیاده سازی سیستم ، نسبت به ارایه آموزش های متناسب با کسب وکار و همزمان با تحقق پذیری سیستم منطبق با فرایند های اجرایی خریدار محتوای آموزش تنظیم وارایه می گردد.

 

shadows.jpg
gray.png تداوم آموزش (تثبیت)
با توجه به تداوم خدمات پشتیبانی پس از استقرار و عملیاتی شدن سیستم در سازمان خریدار به  تحت عنوان دوره تثبیت ،  همگام با توسعه سیستم و ایجاد قابلیت های جدید که با ارتقاء سیستم همراه می باشد ، ضرورت ارایه آموزش های جدید در برنامه کاری پشتیبانی قرار می گیرد. تکرار آموزش ها برای کاربران جدید در سازمان خریدار و نیز باز آموزی موارد آموزش داده شده  با برنامه ریزی وهماهنگی با واحد آموزش و فروش از دیگر جنبه های خدمات آموزشی در دوره تثبیت می باشد. 

 

shadows.jpg
gray.png کارگاه های رفع اشکال
 افزون برآموزش های اختصاصی برای سازمان های خریدار ، و در راستای تعمیق بخشیدن به دانش راهبر و کاربران سیستم با هدف انتقال مهارت های لازم برای بازطراحی فرم ها ، ایجاد گزارشهای جدید و تنظیمات جدید در ساختار سیستم که متاثر از تغییرات در فرایند های اجرایی و ظهور و بروز نیاز های جدید می باشد در دستور کار واحد آموزش قرار می گیرد. واحد آموزش پیوست با دعوت از کارشناسان سازمان های خریدار بصورت گروهی در کارگاه های آموزشی تحت نظر اساتید مجرب نسبت انتقال دانش و بازآموزی ایشان اقدام می نماید. 

 

shadows.jpg
gray.png آموزش سیستم با استفاده از سامانه LMS
 دوره‌های آموزش مجازی نرم‌افزارهای پیوست در بستر الکترونیک، این امکان را فراهم کرده است که آموزش سیستم‌ها فارغ از محدودیت های زمانی و مکانی و به تعداد زیاد در دسترس کلیه فراگیران باشد. این دوره ها به دو صورت آنلاین و کلاس های آموزشی آفلاین در اختیار خریداران گرامی قرار می گیرد.

shadows.jpg
gray.png آموزش برای علاقه مندان (آزاد)
در دوره‌های آموزش آزاد افراد علاقه‌مند می‌توانند با کاربری نرم‌افزارهای پیوست ، اصول و مفاهیم حسابداری،شبکه، SQlو... آشنا و با گذراندن کارگاه های آموزشی موفق به کسب تاییدیه های آموزشی برای استفاده از فرصت های جذب و استخدام و نیز امکان فعالیت در حوزه های نمایندگی فروش را بدست آورند.

 

کانال های ارتباط با واحد آموزش

  تلفن 021-83846 داخلی های 1141-1142-1143
  پست الکترونیک  learning@payvast.com
  آدرس وب سایت elearning.payvast.com 
  آدرس پستی تهران، شهرک غرب، شکوفان دوم، پلاک11، ساختمان پیوست
 

نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی پیوست

   

برای ثبت نام در دوره های آموزشی کافیست درخواست رسمی را طی مراحل ثبت نام از طریق مکاتبات اداری سازمان به واحد آموزش پیوست ارسال نموده و یا نماینده سازمان متقاضی و یا افراد داوطلب مستقیما به مرکز آموزش پیوست مراجعه نمایند 
______________________________________________________________