پیوست در شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران

پیوست در شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران


1397 ارديبهشت شنبه, 15

استقرار سامانه نرم افزار مالی پیوست (IFS) در شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران عملیاتی شده و با شروع فرایند استقرار پروژه، 12 طرح گازرسانی این شرکت نیز به صورت عملیاتی آغاز به کار با نرم افزار پیوست نموده اند. هم اکنون شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران به طور فراگیر به نرم افزار یکپارچه مالی و آرشیو اسناد پیوست مجهز بوده و فرایند آموزش سیستمها از طریق برگزاری کارگاه ها و سمينارهای آموزشي و كاربردي انجام گرفته است.
پیاده سازی سامانه IFS در این شرکت با هدف یکپارچه سازی فرایندهای مالی، امکان دریافت گزارش های متنوع و شفاف سازی رویه ها و همچنین ارایه دیدگاه بهتر از وضعیت سازمان برای مدیران مجموعه صورت گرفته است. به طوریکه مدیر عامل این شرکت در نشست افتتاحیه پروژه، اذعان داشت که به دلیل لحاظ شدن ملاحظات قانون مبارزه با پول شويي و نظام سلامت اداري در سیستم جامع مالی پیوست، پياده سازي موفق این سیستم علاوه بر افزايش بهره وري، خوشنامي بيشتر مجموعه را نیز به دنبال دارد.
شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران يكي از شركت هاي تابعه شركت ملي گاز ايران می باشد كه بر اساس نظام اجرايي طرح هاي صنعت نفت در سال 1384 پايه گذاري شده است. در حال حاضر این شرکت با بیش از 1000 نیروی کارآمد در صنعت نفت و گاز در زمینه اجرای طرح های صنایع گاز فعالیت گسترده ای دارد.
 
لینک های مرتبط :
سازمان الکترونیک پیوست
افتتاحیه پروژه IFS در شرکت مهندسی و توسعه گاز